Strona GŁÓWNA

16 marca 2023

SUWALSKIE DNI ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA

Od 19 do 25 marca obchodzić będziemy XIX Suwalskie Dni Świętości Życia.

Zachęcamy - WŁĄCZ SIĘ w modlitewny szturm za życiem w ramach tygodnia modlitw o ochronę życia podejmując:

  • codzienną modlitwę w parafii lub indywidualnie. Tekst modlitw dostępny w broszurach i w internecie na stronie http://www.zazyciem.pro-life.pl
  • Weź udział w nocnej adoracji wynagradzającej w kaplicy w konkatedrze Św. Aleksandra / zapisy od poniedziałku w kaplicy w żółtej teczce zapisów lub na stronie https://www.prolife.suwalki.pl/.Ofiaruj jedną godzinę swego snu wynagradzając Bogu za grzechy przeciwko życiu i za znieważanie osoby i nauczania Św. Jana Pawła II -Obrońcy Życia i Rodziny. ZAPISY NA ADORACJĘ >>>
  • Weź udział w pokazie filmów i dyskusji z przedstawicielami Centrum Życia i Rodziny, by mieć świadomość różnych zagrożeń dla naszych dzieci i rodzin. Zachęć również do udziału w pokazie znajomych nauczycieli, wychowawców przedszkoli i rodziców.Zwiastuny filmów są dostępne w internecie. (skopiuj adresy do wyszukiwarki)Zwiastun filmu "TO NIC TAKIEGO" - https://www.youtube.com/watch?v=aDYtIOalcqU20 marzec aula parafii sw.Aleksandra 19.00Zwiastun filmu "ZDERZENIE CYWILIZACJI"- https://www.youtube.com/watch?v=5LxBSzYqsrM21 marzec kino Cienema Lumier 18.30Bilety są do nabycia w Poradni Nadzieja w godzinach 9.00-12.00 pon- piątek (875662053). Składamy jedynie dar serca, który przeznaczony będzie na nagrody dla dzieci i młodzieży w Konkursie. plastycznym „Życie jest piękne”.
  • Ofiaruj swój udział we Mszy Św. za Ojczyznę w Narodowy Dzień Życia 24 marca, jeżeli to możliwe uczestnicząc w drodze krzyżowej, Eucharystii i konferencji Ks. Jacka Stefańskiego w kościele na Wigrach, szczególnie powołanym do modlitwy za naszą Ojczyznę. Zachęcaj innych do tego.

Odpowiedz na wezwanie Jana Pawła II i razem twórzmy Cywilizację Życia i Miłości. Niech Bóg w Trójcy Jedyny - Dawca wszelkiego Życia będzie uwielbiony w naszym przeżywaniu tych Dni.

Organizatorzy Suwalskich Dni Świętości Życia.