Msze w TV

Msze online 

Dni powszednie 

Niedziela i święta 

18:00 Parafia Najświętszego Serca Panna Jezusa 

18:00 Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła
           (maj - wrześień)
 

18:00 Parafia Matki Bożej Królowej Męczenników 

18:00 Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika 

18:00 Parafia Bożego Ciała 

18:00 Parafia bł. Anieli Salawy 

18:00 Parafia św. Kazimierza Królewicza 

18:00 Parafia św. Barta Alberta 

18:00 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia 

17:00 Parafia Chrystusa Króla 


18:00 Parafia św. Aleksandra 

17:00 Parafia Bożego Ciała 


16:30 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia
          (1 Piątek miesiąca)


15:30 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa 


12:00 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa 

8:00 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia 


8:00 Parafia św. Aleksandra 


7:30 Parafia Chrystusa Króla 

7:00 Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
        (nie ma w lipcu i sierpniu)

7:00 Parafia św. Bożego Ciała

7:00  Parafia Matki Bożej Miłosierdzia 


7:00 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

6:30 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia 


6:30 Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła 

6:00 Parafia św. Aleksandra 


17:00 Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła     
          (październik-kwiecień)

 

8:00 Parafia bł. Anieli Salawy 

7:00  Parafia św. Aleksandra 

18:00 Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła
          (maj- września)


20:30 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa 

20:00 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia
          (czerwiec-sierpień)


20:00 Parafia Bożego Ciała (lipiec i sierpień)

18:00 Parafia Matki Bożej Królowej Męczenników 

18:00 Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika 

18:00 Parafia Bożego Ciała (nie ma w lipcu i sierpniu)

18:00 Parafia bł. Anieli Salawy 

18:00 Parafia św. Kazimierza Królewicza 

18:00 Parafia św. Barta Alberta 

18:00 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia 

17:00 Parafia Chrystusa Króla 


18:00 Parafia św. Aleksandra 

17:00 Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła
          (październik-kwiecień)


17:00 Parafia Najświętszego Serca Panna Jezusa 

16:00 Parafia Bożego Ciała (nie ma w lipcu i sierpniu)

16:00 Parafia św. Chrystusa Króla 


16:00 Parafia św. Aleksandra 


12:30 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia 

12:00 Parafia Matki Bożej Królowej Męczenników 

12:00 Parafia Bożego Ciała 

12:00 Parafia bł. Anieli Salawy 

12:00 Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła 

12:00 Parafia Chrystusa Króla 

12:00 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa 


12:00 Parafia św. Aleksandra 


11:30 Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika 

11:00 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia 

11:00 Parafia św. Brata Alberta 


11:00 Parafia św. Kazimierza Królewicza 

10:30 Parafia św. Bożego Ciała

10:30 Parafia bł. Anieli Salawy

10:30 Parafia Chrystusa Króla 

10:30 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa 

10:30 Parafia św. Aleksandra 


10:30 Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła 

9:15 Parafia św. Kazimierza Królewicza 


9:15 Parafia św. Brata Alberta 


10:00 Parafia Matki Bożej Królowej Męczenników 


9:30 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia 

9:00 Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika 

9:00 Parafia Bożego Ciała 

9:00 Parafia bł. Anieli Salawy 

9:00 Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła 

9:00 Parafia Chrystusa Króla 

9:00 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa 


9:00 Parafia św. Aleksandra 


8:00 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia 

8:00 Parafia Matki Bożej Królowej Męczenników 

7:30 Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika 


7:30  Parafia św. Aleksandra 

7:00 Parafia św. Bożego Ciała

7:00 Parafia bł. Anieli Salawy 

7:00 Parafia św. Kazimierza Królewicza

7:00 Parafia św. Brata Alberta 

7:00 Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła 

7:00 Parafia Chrystusa Króla 


7:00 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa


6:30 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia 

6:00 Parafia św. Aleksandra 

Msze święte w Suwałkach