Obejrzyj relację z Marszu
dla życia i Rodziny w Warszawie

25 września odbędzie się w Suwałkach Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „I ślubuję Ci”.
Marsz rozpocznie się Mszą Św. w Parafii pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Suwałkach o godz.12.00, a zakończy Festynem Rodzinnym w Parku Konstytucji 3 Maja. Przewidziana jest wspólna AGAPA
i liczne atrakcje. Serdecznie zapraszamy do dania świadectwa przez udział w Marszu wraz z całą rodziną. Wskazane są jasne, a najlepiej białe stroje.

 

Udział w Marszu dla Życia i Rodziny jest publicznym świadectwem wyznawania podstawowej wartości ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny otwartych na przyjęcie i wychowanie dzieci. Tegoroczne hasło „I ślubuję Ci” ma przypomnieć wszystkim małżonkom oraz powołanym do małżeństwa sens i znaczenie przysięgi małżeńskiej. Ze względu na liczne ideologiczne ataki, które dezawuują instytucję małżeństwa, w dzisiejszych czasach konieczne jest przypominanie, że małżeństwo jest fundamentem, na którym można budować nie tylko własną przyszłość, ale również przyszłość całej rodziny, dzieci, a także wspólnoty narodowej.

Marsze w Polsce odbywają się od 2006 roku, już w ponad 150 miejscowościach.

08 września 2022

Marsz dla Życia i Rodziny