Powrót

12 września 2023

17 WRZEŚNIA! MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY!

 • Drodzy rodzice!

  Zapraszamy na ŚWIĘTO ŻYCIA I RODZINY - Marsz dla Życia i Rodziny i Festyn Rodzinny w Suwałkach.  Pomaszerujmy razem, podzielmy się z innymi radością daru życia i rodziny. Pokażmy, że dzieci to owoc naszej Miłości, a rodzicielstwo to wspaniała przygoda.

  Czeka na Was i Wasze pociechy wiele atrakcji i smaczny poczęstunek.

  Jezeli ktoś z Was chciałby podarować coś słodkiego na wspólny poczęstunek to od godziny 8.00 -11.00 można to przekazać w auli przy Parafii Św.Aleksandra w Suwałkach.

   

  Serdecznie zapraszamy też Państwa na projekcję najnowszego filmu fundacji Centrum Życia i Rodziny pt. "Oraz że Cię nie opuszczę".

  Film opowiada o potędze miłości, wierności i wiary w istotę małżeństwa.

  Pokaz odbędzie się nieodpłatnie w Suwałkach, w dniu 18 września 2023 o godz. 17.00 w sali kameralnej Suwalskiego Ośrodka Kultury. Po filmie zaplanowane jest spotkanie z Panem Pawłem Kwaśniakiem, przedstawicielem Centrum Życia i Rodziny. 

  Bilety na film można będzie otrzymać podczas Marszu dla Życia i Rodziny w niedzielę 17 września w godzinach 13.30 - 15.30 w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach (namiot przy scenie po prawej stronie) albo zarezerwować kontaktując się pod numerem 87 566 20 53  w środę-piątek, w godzinach 9.00 - 12.00. 

   

   

   

   

  Organizatorzy Marszu dla Życia i Rodziny